گره بزرگ ترافیکی و یک درخواست از پلیس راهور قم

  اینجا کنارگذر پل رزمندگان اسلام واقع در تقاطع بلوار ١۵ خرداد و عمار یاسر است که چندین دستگاه دولتی و غیر دولتی نظیر انتقال خون، حج و زیارت، اصناف، صنایع و… در آن واقع شده. در ساعات اداری به علت حضور مراجعین این مراکز، ترافیک شدیدی ایجاد می‌شود و در حالی که حتی پارک […]

 

اینجا کنارگذر پل رزمندگان اسلام واقع در تقاطع بلوار ١۵ خرداد و عمار یاسر است که چندین دستگاه دولتی و غیر دولتی نظیر انتقال خون، حج و زیارت، اصناف، صنایع و… در آن واقع شده. در ساعات اداری به علت حضور مراجعین این مراکز، ترافیک شدیدی ایجاد می‌شود و در حالی که حتی پارک عادی خودرو نیز  «مطلقا» ممنوع است و تابلوهای آن هم نصب شده، متأسفانه عده ای خودخواه اقدام به پارک دوبل می‌کنند که منجر به ترافیک شدید فقط در همین محدوده ١٠٠ متری می‌شود و حاضر نیستند خودرو خود را در اطراف محل پارک کنند. ازطرف دیگر پلیس راهنمایی و رانندگی قم هیچگونه حضوری در این محدوده ندارد.

از آنجا که این موضوع موجب اعتراض شدید اهالی و رانندگان عبوری  شده، شایسته است پلیس راهور قم با استقرار مأمورین حداقل در ساعات اداری نسبت به جریمه متخلفان و رفع مشکل اقدام کند.