برپایی ایستگاه فرهنگی شهدای خدمت در مجتمع گردشگری مهتاب

پایش روز - مدیر رستوران بزرگی با اشاره به حرکت خیل عظیم مشتاقان زیارت امام خمینی(ره) در ایام چهاردهم و پانزدهم از اتوبان قم-تهران عنوان کرد: آیت الله رئیسی بعنوان شاگرد مکتب امام راحل و مقام معظم رهبری می باشند که به همین منظور بخش خصوصی که همیشه در عرصه های فرهنگی پیش قدم بوده است اینبار هم سعی در ایجاد برگزاری فضای سوگواری و بیان دستاوردهای دولت سیزدهم و انقلاب اسلامی می باشد.
در گفتگو با خبرنگاران با تسلیت شهادت مظلومانه آیت الله رئیسی و همراهانشان گفت: آیت الله رئیسی در طول سه سال فعالیت از عمر دولت خدمات شایسته ای انجام دادند و مردم قدرشناس نیز با تشییع باشکوه از این خدمات به ویژه تشکر کردند.

مدیر رستوران بزرگی با اشاره به حرکت خیل عظیم مشتاقان زیارت امام خمینی(ره) در ایام چهاردهم و پانزدهم از اتوبان قم-تهران عنوان کرد: آیت الله رئیسی بعنوان شاگرد مکتب امام راحل و مقام معظم رهبری می باشند که به همین منظور بخش خصوصی که همیشه در عرصه های فرهنگی پیش قدم بوده است اینبار هم سعی در ایجاد برگزاری فضای سوگواری و بیان دستاوردهای دولت سیزدهم و انقلاب اسلامی می باشد.

وی ادامه داد: بنده بعنوان یکی از خادمان گردشگری استان در مجتمع توریستی مهتاب تصمیم گرفتم که با برپایی ایستگاه صلواتی و تشریح دستاوردهای دولت سیزدهم دین خودم را به آیت الله رییسی و همراهان شهیدشان ادا کنم و قدم کوچکی در راستای جهاد تبیین بردارم.آقا کوچکی افزود: ایستگاه صلواتی و فرهنگی از امروز ۴ خرداد ماه تا رحلت امام راحل و قیام خونین مردم قم در ۱۵ خرداد ادامه دارد و از ساعت ۱۰ صبح تا ۲۲ پذیرایی انجام می شود.

لازم به ذکر است برپایی ایستگاه مردمی و فرهنگی تشریح دستاوردهای دولت سیزدهم با حواشی از سوی برخی از افراد در مجتمع مهتاب روبرو بود که با ورود نیروی انتظامی به پایان رسید.