در جشنواره تجلیل از برگزیدگان پژوهش و فناوری؛

مدیرعامل آبفای استان به عنوان مدیر اجرایی برتر در حوزه پژوهش معرفی شد

پایش روز- در آیین تجلیل از برگزیدگان پژوهش و فناوری استان قم، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان به عنوان مدیر اجرایی برتر در حوزه پژوهش معرفی و مورد تجلیل قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان قم، همزمان با هفته پژوهش و فن‌آوری طی آیینی با حضور معاون وزیر علوم، استاندار قم و برخی از مسئولان استانی از پژوهشگران و فن‌آوران نمونه قم تجلیل شدند.

در این آیین که در تالار شیخ مفید دانشگاه قم برگزار شد از مهندس حسن بختیاری مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم نیز به عنوان مدیر اجرایی برتر استان در حوزه پژوهش تجلیل به عمل آمد و لوح تقدیری به امضا استاندار قم به وی اهدا شد.

دکتر سیدمحمد آقامیری در این لوح خطاب به مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم آورده است: تولید علم، دانش و فناوری به عنوان پیشران توسعه و مایه اقتدار، نیاز اساسی کشور و موجب ارتقاء جایگاه جهانی ایران اسلامی در جهان است.

استاندار قم در ادامه این لوح تقدیر اظهار داشته است: امروز میهن عزیزمان به یکی از قطب‌های علمی و فناوری جهان اسلام تبدیل شده و جهاد علمی، به تعبیر مقام معظم رهبری یکی از بزرگترین فرایض و رسالت اول دانشگاهیان، دانشمندان و نخبگان کشور است.

دکتر آقا میری در بخش پایانی این لوح تقدیر ضمن گرامیداشت هفته پژوهش و فناوری، انتخاب مهندس بختیاری را به عنوان مدیر اجرایی برتر استان قم در حوزه پژوهش در سال ۱۴۰۲ تبریک گفته و با قدردانی از زحمات صورت گرفته در عرصه علم و فناوری ابراز داشته است: امیدوارم با استعانت از خداوند متعال، همواره در عرصه پژوهش و رونق و شکوفایی علمی کشور موفق و سربلند و منشأ خدمات ارزنده و ماندگار باشید.