اهدای ۲۵ سری جهیزیه به زوج‌های جوان قمی مسئول سازمان بسیج مهندسین سپاه استان قم از اهدای ۲۵ سری جهیزیه به نوعرؤسان نیازمند قمی به مناسبت دهه کرامت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سپاه استان قم، حسین نیکوکلام در حاشیه اهدای ۲۵ سری جهیزیه به نوعروسان، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: گسترش عدالت اجتماعی و خدمت‌رسانی به مردم محروم و کمتر برخوردار در قالب نهضت کمک مؤمنانه از رسالت‌های اجتماعی این سازمان است. وی افزود: در قالب این طرح ۱۱ قلم کالای اساسی شامل […]

به گزارش روابط عمومی سپاه استان قم، حسین نیکوکلام در حاشیه اهدای ۲۵ سری جهیزیه به نوعروسان، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: گسترش عدالت اجتماعی و خدمت‌رسانی به مردم محروم و کمتر برخوردار در قالب نهضت کمک مؤمنانه از رسالت‌های اجتماعی این سازمان است.

وی افزود: در قالب این طرح ۱۱ قلم کالای اساسی شامل فرش، اجاق گاز، یخچال، ماشین لباسشویی، جاروبرقی، سرویس قابلمه، سرویس قاشق و چنگال، سرویس چینی، پتو و اتو تحویل زوج‌های جوان داده شد.

مسوول بسیج مهندسین استان قم اضافه کرد: هزینه تمام شده هر سری جهیزیه بیش از ۳۲ میلیون تومان برآورد می‌شود که ۱۰ میلیون تومان از آن توسط خیرین و بقیه توسط قرارگاه جهاد سازندگی و محرومیت زدایی سپاه استان قم تأمین شده است.

وی اضافه کرد:‌امیدواریم با اهدای این جهیزیه‌ها قدمی هرچند کوچک در راستای ازدیاد نسل و فرزندآوری داشته باشیم.

نیکوکلام ادامه داد: خیرین و همچنین زوج‌های نیازمند می‌توانند جهت مشارکت در این امور مؤمنانه به بخش بسیج سازندگی نواحی مقاومت بسیج در سطح استان مراجعه کنند.