ساخت ۴ هتل جدید در قم

به گزارش پایگاه خبری پایش روز به نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی قم، علیرضا ارجمندی اظهار کرد: در جلسه کمیته فنی صدور موافقت اصولی تاسیسات گردشگری که با حضور اعضای کمیته به منظور بررسی طرح‌های متقاضیان در سالن جلسات اداره‌کل برگزار شد، ساخت چهار هتل به تصویب رسید. مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و […]

به گزارش پایگاه خبری پایش روز به نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی قم، علیرضا ارجمندی اظهار کرد: در جلسه کمیته فنی صدور موافقت اصولی تاسیسات گردشگری که با حضور اعضای کمیته به منظور بررسی طرح‌های متقاضیان در سالن جلسات اداره‌کل برگزار شد، ساخت چهار هتل به تصویب رسید.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی قم افزود: این چهار هتل با ظرفیت ۱۷۶ تخت در رینگ اصلی اقامتی در هسته مرکزی شهر، در محدوده‌های بلوار پیامبر اعظم و پارکینگ شرقی حرم مطهر احداث خواهد شد.

او افزود: حجم سرمایه‌گذاری در ساخت این چهار هتل ۱۹۰۰ میلیارد ریال است که با بهره‌برداری از آن‌ها برای ۶۴ نفر اشتغال مستقیم ایجاد می‌شود.

ارجمندی در ادامه نقش هتل‌ها و مراکز اقامتی بزرگ را در تحول صنعت گردشگری استان مورد توجه قرار داد و گفت: استان قم در طول سال میزبان گردشگران داخلی و خارجی است و هتل‌ها و مراکز اقامتی استان به عنوان یکی از مهمترین زیرساخت‌های گردشگری نقش قابل توجهی در ارائه خدمات به گردشگران دارند.

علیرضا ارجمندی گفت استان قم در حال حاضر دارای ۴۳ هتل و ۲۴ هتل آپارتمان با ظرفیت بیش از ۷هزار تخت است.