بیانیه اصناف و بازاریان قم در هتک حرمت وقیحانه مجله شارلی ابدو

پایگاه خبری پایش روز – اقدام موهن نشریه هتاک شارلی ابدو در توهین به امام و رهبر مستضعفان جهان، بار دیگر دوستداران انقلاب اسلامی و افکار عمومی کشورمان را خشمگین و غضبناک ساخته است. همگان به یاد دارند که این نشریه بدسابقه، چگونه پیش از این با انتشار و حتی بازنشر کاریکاتورهای توهین آمیز به […]

پایگاه خبری پایش روز – اقدام موهن نشریه هتاک شارلی ابدو در توهین به امام و رهبر مستضعفان جهان، بار دیگر دوستداران انقلاب اسلامی و افکار عمومی کشورمان را خشمگین و غضبناک ساخته است.

همگان به یاد دارند که این نشریه بدسابقه، چگونه پیش از این با انتشار و حتی بازنشر کاریکاتورهای توهین آمیز به ساحت پیامبر اعظم صلی الله علیه و آله، وقاحت ضد بشری خود را علیه پیروان آخرین و کامل ترین دین الهی نشان داد.

این بار نیز این نشریه موهن، حریم انقلاب اسلامی ایران را هدف قرار داده است و امت اسلام و ملت شریف ایران را هدف کینه ی ضد اسلامی خود قرار داده است.

لذا ضمن دعوت از عموم امت حزب الله جهت حضور در تجمع پرشور مردمی و انقلابی در حرم مطهر بانوی کرامت در روز یکشنبه ساعت ده صبح ، این اقدامات زننده نشریه موهن شارلی ابدو، دولت فرانسه و بازیگرانی که به نام آزادی بیان و به کام مخالفان اسلام و آزادی، زمینه را جهت هتاکی به عقاید و مقدسات تعداد بی شماری از انسان‌ها فراهم می‌سازند را محکوم می نماییم

والسلام علیکم و رحمت الله و برکاته

اصناف و بازاریان قم