به همت کنگره ملی شهدای استان قم انجام شد؛ آغاز مرحله هفتم نهضت دیدار با خانواده‌های شهدا در قم

به گزارش روابط عمومی کنگره ملی شهدای استان قم، با هدف تجلیل از صبر و مجاهدت‌های خانواده‌های معظم شهیدان، پیش از ظهر امروز مرحله هفتم نهضت دیدار با خانواده‌های شهدا با حضور در منزل ۱۲۰ شهید استان قم آغاز شد. در این دیدارها که با حضور نمایندگان ستاد کنگره ملی شهدای استان قم، سپاه امام […]

به گزارش روابط عمومی کنگره ملی شهدای استان قم، با هدف تجلیل از صبر و مجاهدت‌های خانواده‌های معظم شهیدان، پیش از ظهر امروز مرحله هفتم نهضت دیدار با خانواده‌های شهدا با حضور در منزل ۱۲۰ شهید استان قم آغاز شد.

در این دیدارها که با حضور نمایندگان ستاد کنگره ملی شهدای استان قم، سپاه امام علی ابن ابی طالب (ع) و بنیاد شهید و امور ایثارگران و مدیر دستگاه مربوطه انجام می‌شود، با اهدای تابلو فرش منقش به تصویر شهید و لوح سپاس از خانواده‌های معظم شهدای والامقام تقدیر به عمل می‌آید.

گفتنی است تا کنون دیدار و تکریم بیش از هزار و ۵۰۰ خانواده شهید سپاه، بسیج، ارتش، روحانی، فرماندهی انتظامی و… از شهدای قم، به‌عنوان یکی از برنامه‌های کنگره ملی شهدای استان قم انجام شده و این دیدارها تا پایان آبان‌ماه سال جاری نیز ادامه خواهد داشت.

دومین کنگره ملی ۶۰۹۰ شهید استان قم، ۲۶ آبان‌ماه سال ۱۴۰۱ همزمان با سالروز شهادت سردار شهید «مهدی زین‌الدین» برگزار خواهد شد.