تاثیر کار خیر خود را در زندگی با بهبود معجزه آسای بیماری مادرم دیده ام

پایگاه خبری پایش روز – مهدی مقیم با ابراز خرسندی از تلاش متولیان این آسایشگاه اظهار کرد: چندین بار ببه این مجموعه آمده ام و بسیار جواب گرفته ام  با همه وجود آثار آن را درک کرده ام. این بازیگر توانای قم بیان کرد: اگر عمری باقی باشد این مسیر و راه را ادامه می […]

پایگاه خبری پایش روز – مهدی مقیم با ابراز خرسندی از تلاش متولیان این آسایشگاه اظهار کرد: چندین بار ببه این مجموعه آمده ام و بسیار جواب گرفته ام  با همه وجود آثار آن را درک کرده ام.

این بازیگر توانای قم بیان کرد: اگر عمری باقی باشد این مسیر و راه را ادامه می دهم و دوست دارم در کنار این عزیزان، ساعاتی را بگذرانم، قطعا هر کار خیری برای این عزیزان انجام شود بی پاسخ نمی‌ماند.

وی عنوان کرد: تاثیر کار خیر خود را در زندگی با بهبود معجزه آسای بیماری مادرم دیده ام، مادر بنده بسیار بیمار بود و برای جراحی قلب وقتی داخل اتاق عمل رفت دکترها اعلام کردند که فقط ۵ درصد احتمال موفقیت این عمل جراحی وجود دارد و هیچ راهی برای زنده بودن نبود ایشان جز جراحی نیز وجود نداشت.

مهدی مقیم خاطرنشان کرد: آن روز مادرم با عنایت خدا پس از ۷ ساعت عمل جراحی زنده ماندند و خوشحالی این روزها را نتیجه حضوری می دانم که در کنارشان بوده ام.