بمناسبت فرارسیدن ایام لیله القدر؛ فرمانده سپاه قم افطار را همسفره فرزندان خیریه حضرت قاسم(ع) شد

سردار محمدرضا موحد فرمانده سپاه امام علی بن ابی‌طالب(ع) قم با حضور در مرکز شبانه‌روزی حضرت قاسم(ع) که در قالب پویش ضیافت مهربانی و با محوریت حضور خیرین و مسؤلین در مراکز بهزیستی انجام شد، ضمن حضور در بین نوجوانان ۹ تا ۱۸ سال مقیم مرکز و گفتگوی بی واسطه و صمیمی با این فرزندان […]

سردار محمدرضا موحد فرمانده سپاه امام علی بن ابی‌طالب(ع) قم با حضور در مرکز شبانه‌روزی حضرت قاسم(ع) که در قالب پویش ضیافت مهربانی و با محوریت حضور خیرین و مسؤلین در مراکز بهزیستی انجام شد، ضمن حضور در بین نوجوانان ۹ تا ۱۸ سال مقیم مرکز و گفتگوی بی واسطه و صمیمی با این فرزندان عزیز بهزیستی، افطار را همسفره آنها بودند .

در ابتدای برنامه دکتر پهلوانی مدیرکل بهزیستی و دکتر محمدی معاون اجتماعی بهزیستی استان قم توضیحاتی را در مورد فعالیت‌های خیریه حضرت قاسم(ع) و نوجوانانی که در این مرکز تحت حمایت قرار می‌گیرند ارائه نمودند.

سردار موحد در دیدار با نوجوانان خیریه حضرت قاسم(ع) ضمن برشمردن نعمت بزرگ دوران جوانی گفت:

در مسیر علم آموزی و مهارت آموزی از هیچ تلاشی دریغ نکنید. جامعه نیازمند تلاش تک تک شما نوجوانان و جوانان خوش ذوق و با استعداد است.

فرمانده سپاه استان قم با تأکید بر مأنوس شدن با خداوند و اهل بیت(ع) افزود:

هر تلاشی اگر با انس با قرآن و محبت اهل بیت(ع) همراه باشد قطعاً برکاتش ابتدا برای زندگی خودتان و در مراحل بعدی برای جامعه‌ی که شما در آن فعالیت می‌کنید، خواهد بود.

دبیر قرارگاه ۱۹ دی در ادامه اظهار داشت:

امید و توکل به خدا دو عنصر مهمی است که می‌بایست هر لحظه در خودتان تقویت کنید. شما آینده‌سازان ایران اسلامی هستید.

خاطر نشان می‌شود که در ادامه مراسم فرمانده سپاه استان قم ضمن گفتگوی بسیار صمیمی با این نوجوانان و ایجاد شور و نشاط در جمع این عزیزان، همه آنها را بر سر سفره افطار میهمان کرد.