معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قم: مصوبات شورای اطلاع رسانی استان دارای ضمانت اجرایی است

به گزارش پایگاه خبری پایش روز به نقل از روابط عمومی استانداری قم احمد حاجی زاده معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار قم در جلسه شورای اطلاع رسانی استان که در سالن جلسان امام حسن مجتبی (ع) استانداری قم برگزار شد، با اشاره به اهمیت مبحث اطلاع رسانی، اظهار کرد: در شرایط کنونی اطلاع رسانی […]

به گزارش پایگاه خبری پایش روز به نقل از روابط عمومی استانداری قم احمد حاجی زاده معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار قم در جلسه شورای اطلاع رسانی استان که در سالن جلسان امام حسن مجتبی (ع) استانداری قم برگزار شد، با اشاره به اهمیت مبحث اطلاع رسانی، اظهار کرد: در شرایط کنونی اطلاع رسانی در موارد مختلف از مسائل ضروری است.

حاجی زاده با اشاره به جایگاه شورای اطلاع رسانی به عنوان سازوکاری در جهت مدیریت افکار عمومی و آگاهی بخشی به مردم، اضافه کرد: این شورا یک ساختار قانونمند است و همه دستگاه های استان ملزم به پیگیری و اجرایی ساختن مصوبات و تصمیمات آن هستند.
معاون استاندار قم با تاکید بر ضرورت تلاش در جهت اثربخشی فعالیت های شورای اطلاع رسانی استان، افزود: باید از همه ظرفیت های موجود موجود اعم از رسانه ها، روابط عمومی ها، تشکل های مردمی، تریبون های نماز جمعه و جماعات جهت اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به مردم استفاده شود.
وی مردمداری و شان بالای مردم در دیدگاه نظام اسلامی را مورد توجه قرار داد و تصریح کرد: مسئولان تافته جدابافته از مردم نیستند و دولت سیزدهم درصدد است تا با تقویت این رویکرد امید و اعتماد مردم به دولت و دولتمران را افزایش دهد.
رئیش شورای اطلاع رسانی استان خاطر نشان کرد: این شورا در دوره جدید فعالانه به دنبال رفع ضعف ها و خلا های موجود در عرصه اطلاع رسانی و شنیده شدن صدای مردم می باشد.